Esinti 11’de Neler Var?

/ 6 Ağustos 2016 / 13 okunma / yorumsuz

Esinti’nin 11. sayısı yani yaz sayısında dosya konumuz: Tuğrul Keskin. Dosyaya, Hüseyin Tuncer “Tuğrul Keskin’in Hayatı, Sanatı ve Eserleri”, Nihat Behram “Bir Tuğrul Keskin Duruşu: Kanda’har”, Adnan Gül “Soğuk Yara’dan Evvel”, Aydın Şimşek “Tuğrul Keskin Şiirinde Yerelden Evrensele Göstergeler”, Baki Ayhan T. “Tuğrul Keskin Şiirinde Dilin ve Yaşamın Diriliği”, Onur Behramoğlu “Yakışıklı Bir Direniş: Tuğrul Keskin”, Yunus Bekir Yurdakul “Yükten Hafif Bir Yolcu”, Hatice Şimşek Keskin “Yol Arkadaşım/Yoldaşım”, Kaan Tanyeri “Tuğrul Keskin ile Şiir Üzerine” yazılarıyla katkıda bulundu.

Dosya dışında, Şadan Gökovalı “Ataol Behramoğlu’ndan Öğrendiğimiz Çok Şey Var”, Yaşar Miraç “Kazım’a Türkü”, İsmail Delihasan “Tamamlanır Bende Hayat”, Cüneyt Tanyeri Tayfun Talipoğlu ile Daktilo Müzesi Üzerine”, Mehmet Rayman “Belleğimin İçi”, Mesut Aşkın “Son Siyah”, Barış Erdoğan “Türk Şiirinde Bir Bela Çiçeği: Attila İlhan”, Mesut Kara “Med-Cezir”, Süreyya Akçay “Ne Ezeli Ne Ebedi”, Feyyaz Sağlam “Viyana Rubaileri”, Pınar K. Üretmen “Pandora’nın Kutusu Üzerine Ütopya ve Umut”, Hasan Çapık “Aşktır Kandığım” Mehmet Özgür Ersan “Ölümsüzlük”, Ümit Yıldırım “Salih Bolat’ın “Ölü” Adlı Şiirinde “Ben”in Ölümü”, Ali Dalkılınç “Direniş”, Erkan Kantarcı “Dağınık Bir Kıvılcım”, Neslihan Yalman “Zemheriden Sonra Baharda”, Hasan Cüneyt Bozkurt “Galip Sadık”, Cemal Öztürk , “İyilikte İlerici Zamanlar” yazı ve şiirleriyle yer aldı.

Abonelik:

Esinti’ye abone (sürdürümcü) olmak artık çok kolay. Aşağıda verilen hesap numarasına kargo ücreti dahil 50 TL yatırdıktan sonra sitemizin ana sayfasında bulunan formu doldurup gönder butonuna basıyoruz. Aboneliğinizin onaylandığı size hemen bildirilecektir. Derginiz PTT kargo ile adresinize ulaştırılacaktır. Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür eder, iyi okumalar dileriz.

Hesap Bilgileri:
Cüneyt Tanyeri
Turgutlu İş Bankası
İBAN: TR760006400000135251111979

Ayrıca Esinti’yi şu kitabevlerinden bulabilirsiniz.
Ankara: Dost Kitabevi, Turhan Kitabevi, İmge Kitabevi
İstanbul: Kadıköy Mephisto, Beyoğlu Mephisto
İzmir: Yakın Kitabevi, Kitapsan Şubeleri, Orkun Kitabevi
Eskişehir: Adımlar Kitabevi
Denizli: Halikarnas Kitabevi
Mersin: Kitapsan Şubeleri, Sokak Kitap ve Kahve Evi
Adana: Kitapsan Şubeleri

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.